Strona główna, sport cms
Zapoznaj się z wersją demonstracyjną
lub od razu załóż konto!
serwis www gla ligi
Profesjonalna strona WWW dla Twojej ligi
Relacje z meczów, tabele, terminarz, wyniki, aktualności, a wszytko w oprawie graficznej, która można modyfikować do swoich potrzeb.
zarządzanie ligą
Swobodne zarządzanie ligą
Za pomocą prostego kreatora stworzysz terminarz rozgrywek swojej ligi, niezależnie od stopnia zaawansowania rozgrywek. Samodzielnie dodasz drużyny, graczy, trenerów. System automatycznie wygeneruje tabele i statystyki.
live, sport cms
Relacje live
Dzięki naszej aplikacji możesz dokumentować spotkanie w trakcie jego trwania. Wszystkie informacje zebrane podczas meczu zostaną zaimportowane do systemu i zaprezentowane w postaci statystyk.
spolecznosc, cms dla ligi
Społeczność
Razem z graczami i użytkownikami stworzycie wielką społeczność. Do waszej dyspozycji jest forum, galerie zdjęć, komentarze, lista transferowa. Wspólnie możecie wykorzystwać ten sport CMS.
Rejestracja właściciela ligi
Mówią o nas
pomoc
Dlaczego zdecydowaliśmy się na LigSpace? To jasne! Zupełnie za darmo otrzymaliśmy narzędzie dzięki któremu możemy w atrakcyjny sposób zaprezentować naszą ligę, a w szczególności statystyki i opisy spotkań, a także umożliwić setkom naszych graczy aktywne włączenie się w życie ligi.
Marcin Kawecki - prezes Goczałkowickiej Amatorskiej Ligi Koszykówki
Co nowego?
Nasze ligi:
sport cms
liga cms
CMS dla sportu
skrypt dla ligi
sport cms
liga cms
CMS dla sportu
CMS dla ligi
© LigSpace.pl 2008-2010

Szanowni użytkownicy

Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych użytkowników platformy Ligspace.pl
Zamykając ten komunikat (kliknięcie w przycisk "Przejdź do serwisu" lub "X"), zgadzasz się na wskazane poniżej działania.

Korzystanie z platformy Ligspace.pl wiąże się z przetwarzaniem Twoich danych osobowych takich jak: adres IP urządzeń, pliki cookies, dane na temat Twojej aktywności w serwisie bądź aktywności twoich urządzeń. W sytuacji, kiedy dane pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).
Administratorem i podmiotem przetwarzającym te dane jest firma Imachine Artur Pławecki z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Przebiśniegów 17

Powyższe dane, w sposób zautomatyzowany mogą być przekazywane i przetwarzane przez naszych zaufanych partnerów, tj. dostawców technologii IT, podmioty wyświetlające reklamy oraz dostarczające statystyki ruchu w serwisie. Jeśli nie zgadzasz się na przekazywanie i przetwarzanie tych danych, wykorzystaj stosowne ustawienia przeglądarki internetowej

Twoje Prawa

Masz pełne prawo do zgłoszenia podmiotom, które wykorzystują dane osobowe (dane osób odwiedzających i logujących się do serwisu oraz dane osobowe uczestników rozgrywek) żądania dostępu do tych informacji, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Musisz jednak pamiętać, że w przypadku plików cookies, za które odpowiadają zaufani partnerzy, nie zawsze jest możliwe zrealizowanie Twoich praw.

Szczegółowe informacje

Wszystkie niezbędne informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w zakładce Polityka prywatności dostępnej pod adresem Polityka prywatności