Strona główna, sport cms
Zapoznaj się z wersją demonstracyjną
lub od razu załóż konto!
zarządzanie ligą za free
LigSpace oddaje do Twojej dyspozycji profesjonalny lecz prosty w obsłudze system do zarządzania Twoją ligą zupełnie za darmo!

Nieważne czy prowadzisz małą czy dużą ligę, podwórkową czy wojewódzką - dzięki naszym rozwiązaniom możesz łatwo i szybko zarządzać rozgrywkami, drużynami i zawodnikami.

Wraz z panelem do zarządzania rozgrywkami otrzymujesz profesjonalny serwis internetowy ligi, nie ustępujący funkcjonalnością serwisom profesjonalnych lig, dzięki któremu zaprezentujesz rozgrywki w naprawdę atrakcyjny sposób.

W kilkanaście minut Twoja liga znajdzie nowe oblicze w sieci. W przypadku problemów zawsze możesz liczyć na załogę LigSpace.

sport cms
Wszystko w jednym miejscu
Wyniki meczów, statystyki poszczególnych graczy i zespołów, profile zawodników i drużyn. Do tego aktualności z życia ligi i poszczególnych zespołów, a także archiwum rozgrywek. Każde rozegrane spotkanie może otrzymać profesjonalną relację i galerię zdjęć - rozbudowany CMS dla ligi.
liga cms
Społeczność
Dzięki naszemu systemowi możesz zbudować wokół swojej ligi społeczność graczy i sympatyków. Twoi użytkownicy mogą dyskutować na forum, komentować wydarzenia i galerie, dodawać własne zdjęcia. Pozyskiwanie zawodników stanie się prostsze dzięki naszej liście transferowej.
sport cms
Swobodne zarządzanie ligą
Niezależnie od sposobu prowadzenia rozgrywek - tabele, play-offy, baraże, turnieje - system ligowy jest przygotowany do generowania terminarzy, zbierania i publikowania statystyk zespołów i graczy. Nasz kreator rozgrywek wykona większość prac za Ciebie, wystarczy że podasz kilka informacji o Twojej lidze.
liga cms
Promuj swoich sponsorów
Nie zapominamy o sponsorach i przyjaciołach Twojej ligi. Możesz bez przeszkód promować osoby i firmy, które przyczyniają się do rozwoju Waszej organizacji.
sport cms
Relacje live
Oddajemy do twojej dyspozycji oprogramowanie umożliwiające gromadzenie informacji o przebiegu meczu koszykówki w trakcie jego trwania (rzuty, faule, bloki, zbiórki i wiele innych danych). Program automatycznie wygeneruje statystyki, a ty w mgnieniu oka opublikujesz je w serwisie.
liga cms
Własna domena
Twoja liga otrzyma adres w domenie LigSpace.pl, ale może być także dostępna pod dowolna domeną o ile przekierujesz ją na nasze serwery. Przechodząc do LigSpace nie musisz więc rezygnować z dotychczasowego adresu Twojej ligi.
register
Jak to działa
Kontakt z nami

Masz pytania, wątpliwości odnośnie funkcjonowania platformy LigSpace? Zajrzyj do naszego FAQ, na pewno znajdziesz tam mnóstwo przydatnych informacji. Możesz także porozmawiać z naszym konsultantem, który udzieli Ci cennych wskazówek odnośnie sposobów zarządzania rozgrywkami.

Na twoje pytania czeka Olaf,
nasz starszy konsultant
arturppppp1
CMS dla ligi, sport cms
Dodatkowe możliwości

Prowadzisz już serwis ligi i szukasz wydajnego, przyjaznego, a przede wszystkim darmowego rozwiązania do zarządzania rozgrywkami? Skontaktuj się z nami – wspólnie pomyślimy, w jaki sposób najszybciej przenieść Twoją ligę na platformę LigSpace.

Co możemy Ci dodatkowo zaoferować? Kompleksowe usługi w zakresie migracji danych z obecnie prowadzonego serwisu na platformę LigSpace, a także usługi szkoleniowe w zakresie organizacji ligi, planowania rozgrywek, korzystania z programu GameStats.

Zainteresowany?

Nasze ligi:
sport cms
liga cms
CMS dla sportu
skrypt dla ligi
sport cms
liga cms
CMS dla sportu
CMS dla ligi
© LigSpace.pl 2008-2010

Szanowni użytkownicy

Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych użytkowników platformy Ligspace.pl
Zamykając ten komunikat (kliknięcie w przycisk "Przejdź do serwisu" lub "X"), zgadzasz się na wskazane poniżej działania.

Korzystanie z platformy Ligspace.pl wiąże się z przetwarzaniem Twoich danych osobowych takich jak: adres IP urządzeń, pliki cookies, dane na temat Twojej aktywności w serwisie bądź aktywności twoich urządzeń. W sytuacji, kiedy dane pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).
Administratorem i podmiotem przetwarzającym te dane jest firma Imachine Artur Pławecki z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Przebiśniegów 17

Powyższe dane, w sposób zautomatyzowany mogą być przekazywane i przetwarzane przez naszych zaufanych partnerów, tj. dostawców technologii IT, podmioty wyświetlające reklamy oraz dostarczające statystyki ruchu w serwisie. Jeśli nie zgadzasz się na przekazywanie i przetwarzanie tych danych, wykorzystaj stosowne ustawienia przeglądarki internetowej

Twoje Prawa

Masz pełne prawo do zgłoszenia podmiotom, które wykorzystują dane osobowe (dane osób odwiedzających i logujących się do serwisu oraz dane osobowe uczestników rozgrywek) żądania dostępu do tych informacji, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Musisz jednak pamiętać, że w przypadku plików cookies, za które odpowiadają zaufani partnerzy, nie zawsze jest możliwe zrealizowanie Twoich praw.

Szczegółowe informacje

Wszystkie niezbędne informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w zakładce Polityka prywatności dostępnej pod adresem Polityka prywatności